قالیشویی تهران

قالیشویی تهران

قالیشویی تهران

قالیشویی تهران در ابتدا به صورت دستی در منازل انجام میشد. با گذشت زمان و شکل گیری واحدهای صنفی، اتحادیه قالیشویی در سال ۱۳۵۱ آغاز به کار کرد که برای واحدهای صنفی که به طور تخصصی به شستشوی فرش می‌پرداختند جواز قالیشویی صادر کند. قالیشویی تهران با گذشت چهل سال، اکنون حدود سیصد واحد فعال و قالیشویی مجاز دارد.

لیست قالیشویی‌های مجاز اتحادیه

هر سال نیز انحادیه قالیشویی تهران به عنوان متولی امر نظارت و قیمت‌گذاری، قالیشویی نرخ‌های قالیشویی مصوب را اعلام می‌کند.

نرخ قالیشویی اتحادیه

تجهیزات قالیشویی
تجهیزات قالیشویی

بهترین قالیشویی تهران

احتمالا اگر خواسته باشید فرش خود را به قالیشویی بسپارید این موضوع برای شما حائز اهمیت است که آیا می‌توانم به این قالیشویی اعتماد کنم؟  مطلب زیر پاسخ این پرسش را برای شما فراهم کرده است.

بهترین روش انتخاب قالیشویی مجاز و مطمئن چیست؟

اما هنوز این سوال باقی است که بهترین قالیشویی تهران کدام است؟ اگر بهترین قالیشویی تهران را پیدا کردیم چگونه می‌توانیم سفارش خود را ثبت کنیم؟ آیا ظرفیت خالی برای شستشو دارد؟ آیا به نسبت هزینه دریافتی از سایر قالیشویی‌ها گران‌تر نیست؟

شستن فرش دستباف در قالیشویی
فرش دستباف

فرش کالای گران‌بهایی است و شستن فرش‌هایی مثل فرش دستباف کاری تخصصی است که حتما باید با تجهیزات قالیشویی مدرن در کارخانه قالیشویی انجام شود. انتخاب قالیشویی می‌تواند به توصیه نزدیکان نیز صورت گیرد که خود قبلا تجربه خوبی در دریافت خدمات از یک قالیشویی داشته‌اند. هر چقدر این نظرات بیشتر باشد، به شما در تصمیم‌گیری بهتر برای انتخاب قالیشویی کمک خواهد کرد.

ما در پاک‌آوا این امکان را فراهم کرده‌ایم تا مشتریان بتوانند قالیشویی تهران را با هم مقایسه کنند و نظرات را ببینند.

شما می‌توانید به راحتی در سایت پاک‌آوا سفارش خود را وارد کنید. هر تعداد فرش و موکت یا سفارشات مبل‌شویی دارید را در لیست اضافه کنید و با ثبت زمان مناسب برای مراجعه قالیشویی لیست قالیشویی‌هایی که امکان ارائه خدمت دارند را با قیمت‌های پیشنهادی بررسی کنید. در نهایت بهترین قالیشویی تهران را انتخاب کنید.سفارش خود را ثبت کنید.

برای مقایسه و سفارش آنلاین قالیشویی
کلیک کنید.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید

از قالیشویی تا بهترین قالیشویی!

قالیشویی موضوعی که در شب عید ذهن شما را درگیر می‌کند. اگر فرش و قالی‌های خود را قصد دارید …