خانه اخبار پاک آوا قالیشویی غرب تهران و ثبت سفارش

قالیشویی غرب تهران و ثبت سفارش

قالی شویی غرب تهران

هوا گرم شده و وقت خانه تکانی و تمیزکاری های تابستانی رسیده است. بسیاری از خانواده ها شستشوی فرش و قالی ها را به فصل تابستان موکول می کنند. علت این امر جا به جایی ها و اسباب کشی خانواده ها در تابستان و مناسب بودن دمای هوا است. خدمات قالیشویی پاک آوا سرویسی کاربردی است که جهت آسایش خانواده ها به وجود آمده است. بهترین قالیشویی غرب تهران را در پاک آوا پیدا می کنید. در انتخاب شرکت قالیشویی این موارد را در نظر بگیرید:

زمان بندی مناسب قالیشویی

یک قالیشویی خوب، زمان بندی مناسبی دارد. زمان مراجعه و حمل فرش برای شستشو طبق برنامه ریزی است. این زمان مشخص با هماهنگی صاحب‌خانه تعیین می شود. به هنگام تحویل فرش برای شستشو، زمان شستشو و تحویل درب منزل مشخص می شود. اگر می خواهید شستشوی فرش طبق برنامه ریزی مشخص و در بازه زمانی مورد نظرتان انجام شود، باید خوب جستجو کنید. لیست بهترین قالیشویی غرب تهران را برای ساکنین منطقه در نظر گرفتیم.

کیفیت و نحوه شستشوی فرش

لیست قالیشویی غرب تهران برای ساکنین منطقه سعادت آباد، مرزداران، پونک، صادقیه، اشرفی اصفهانی، شهرک غرب و خیابان های اطراف در نظر گرفته شده. کیفیت شستشوی قالی در این واحدها تضمین شده و مورد رضایت مشتریان است. سامانه آنلاین ثبت سفارشات شستشو پاک آوا، بهترین ها را برای ساکنین غرب تهران معرفی می کند.

خدمات قالیشویی غرب تهران

شستشوی فرش دستباف و ماشینی، شستشوی فرش گل ابریشم و تمام ابریشم در بهترین قالیشویی غرب تهران انجام می شود. شستشوی موکت بخشی دیگر از خدمات قالیشویی است. چنانچه فرش نیاز به ترمیم داشته باشد، با ما تماس بگیرید. متخصصین قالی بافی آماده ترمیم فرش های آسیب دیده هستند. برخی از خدمات قالیشویی غرب تهران برای ترمیم فرش عبارتند از:

  • رفوگری و رفع پارگی فرش
  • دور دوزی و چرم دوزی
  • پرزگیری و پرداخت
  • ریشه بافی
  • دارکشی
دوردوزی فرش
خدمات ترمیم فرش

هزینه خدمات قالیشویی و ترمیم

در پاک آوا لیست قالیشویی غرب تهران را جستجو کنید. شرکت قالیشویی مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت کنید. هزینه خدمات قالیشویی طبق نرخ اتحادیه تنظیم شده. هزینه حمل فرش نیز قابل مشاهده می باشد. قیمت ها بر اساس جنس قالی و نوع خدمات درخواستی محاسبه می شود. بدیهی است ارائه خدمات با کیفیت مشمول پرداخت مبلغ مشخص است. هزینه خدمات قالیشویی از قبل اطلاع رسانی شده. هزینه قالیشویی پس از تحویل فرش پرداخت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید

نظافت منزل با کمک ده نکته در فصل تابستان

نظافت منزل نظافت منزل در ابتدای هر فصل یک کار خیلی مهم است که نکات زیر را برای تسهیل نظافت…